Zumba treniruotės – smagiausias būdas deginti kalorijas

Zumba – nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Lankyti Zumba, tai tas pats, kas dalyvauti šventėje kiekvieną treniruotę… Joje ir ilgą laiką po jos jusite save išskirtinai patrauklia, jausminga ir temperamentinga. Linksmi Lotynu Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius.  Zumba– tai treniruotė visiems– pradedantiesiems ir pažengusiems; tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos, daug nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Ir visa tai lengva, paprasta ir smagu!  Pamirškite lietuvišką kuklumą, atsipalaiduokite ir kartokite paprastus judesius pagal ritmingą aistringą, uždegančią muziką.  Jūs būsite priversti suprakaituoti ir gerai pasilinksminti. Treniruotės metu atliekami ne tik šokių judesiai, bet ir kūno stiprinimo pratimai pagal paskutines fitneso tendencijas. 

Zumba – tai efektyvi ir nuotaikinga treniruotė. Net ne treniruotė – tai uždegantis vakarėlis, nes pats žodis zumba reiškia PARTY. Jums tereikia atsinešti patogią avalynę, atsipalaiduoti ir tiesiog ŠOKTI. 

Zumba dance treniruotės vykta kiekvieną antradienį 19.00 val ir ketvirtadienį 19.30 val. Kultūros centre (Nfatininkų 11) II aukštas, 17 kab. choreografijos salėje. Zumba užsiėmimus veda sertifikuota trenerė Zumba Zin narė Inga Diržininkienė. www.zumba.com

Išsamesnė info tel : 861038668 arba el.pastu  daiinga@gmail.com

 

Dažniausiai Zumba užsiėmimai yra kardio treniruotės. Tiesiog įsitikinkite, kad su savimi turite buteliuką vandens, nes jums tikrai teks sušilti! Kaip sako Zumba įkūrėjas Beto – “Tiesiog pajuskite muzikos ritmą ir pasilinksminkite! Net jei jūs negalite atlikti žingsnių, tiesiog judėkite ir mėgaukitės. Nėra taisyklingų ir netaisyklingų būdų atlikti Zumbą!” Sportuodami pagal Zumba, stiprinsite širdies ir absoliučiai viso kūno raumenų tonusą. Protiškai sumažinsite įtampą, skatinsite savo smegenis mokytis ir koordinuoti naujus judesius, taip pat leisite sau šypsotis ir prakaituoti vienu metu! Įsitikinsite, kad po kiekvienos treniruotės negalite sulaukti, kada tai bus vėl.