Vestuvinis šokis


Pirmas jaunavedžių šokis – jausmingas ir jaudinantis įvykis… Elegantiški judesiai, besižavintys žvilgsniai ir jausmingi prisilietimai susilieja į dviejų, pačių laimingiausių tą dieną, žmonių harmoniją.
Koks bus vestuvinis šokis, kurį prisimins jūsų svečiai ir liks su jumis per ilgus šeimyninio gyvenimo metus? Tik nepakartojama jūsų meilės istorija ir kvalifikuoto choreografo profesionalumas padarys jį išties nuostabiu vestuviniu įvykiu. Tai dovana tiek Jums, tiek artimiesiems, galintiems išvysti ant parketo besisukančių dviejų žmonių meilės istoriją…

Mūsų šokių studijos ITERRA choreografai yra pasirengę sukurti Jums šią įsimintiną akimirką…

Susisiekite su mumis tel: +37061038668 arba +37067233786

Vienos pamokos kaina 15 eur (1val.)

<-Mergvakaris ir bernvakaris->

Neatsiejama pasirengimo vestuvėms dalis – bernvakaris ir mergvakaris. Šokių pamoka vakarėlio metu yra puikus būdas ne tik pasilinksminti, bet ir „įsivažiuoti“ į šventinį vakarą. Jūs galite kviesti trenerius atvykti į Jūsų šventės vietą arba smagiai pasilinksminti pamokos metu mūsų salėje. Kaina sutartinė. 

Susisiekite su mumis tel:+3706108668

Asmeninės treniruotės

Galite užsisakyti asmeninę treniruotę tiek online, tiek gyvai. Galite užsisakyti PilatesJogos, Kūno dizaino (aerobikos), Pop Latino ir kitas treniruotes. Susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų norus ir suteiksime daugiau informacijos!