Online treniruotės

Kviečiame būti aktyviems ir prisijungti prie online vykdomų treniruočių. Galite rinktis : Dynamic Pilates ir Hatha Joga su sertifikuota jogos mokytoja Inga Gaurika . Prisijungti galėsite iš betkurios Lietuvos ar net pasaulio vietos. Jogos užsiėmimams reikės turėti tik kilimėlį, o pilates ir kūno dizaino treniruotėms reikėtų : svarelių (kuriuos gali atstoti bet koks sunkesnis daiktas namuose) ir kamuoliukas (kaip tinklinio dydžio kamuolys) Jei yra galimybė nusipirkti, būtų šaunu . Įsigyti galite betkurioje sporto reikmenų parduotuvėje (Mankštos kamuolys VirosPro Sports, Ø 25 cm)

Treniruotės vyksta tokiu grafiku:

Dynamic PILATES: pirmadieniais ir ketvirtadieniais 18:30 val.
Hatha JOGA: antradieniais nuo 19:00 -20.20val.    penktadieniais  nuo 11.00-12.20val. 
*Karantino metu treniruočių laikas gali keistis ! Rašykite arba užsiregistruokite ir mes susisieksime su jumis dėl detalesnės informacijos.

Vienos treniruotės kaina 5 eur. Abonentas šešioms treniruotėms, kaina 25 eur.

Norite privačios treniruotės ar treniruotės kitu laiku? Galite užsisakyti asmeninę treniruotę tiek gyvai tiek online!

Turite klausimų? Klauskite! Mes esame čia su jumis ir dėl jūsų.

Išsamesnė informacija telefonu 861038668 arba elektroniniu paštu daiinga@gmail.com.

 

REGISTRACIJA Į TRENIRUOTES
    VIEŠOJI ĮSTAIGA ŠOKIO BANGA
    Adresas: Naftininkų g. 76-14, Mažeikiai, Lietuva
    Swedbank sąskaita: LT39 7300 0100 8100 6091
    Mokėjimo paskirtyje nurodykite savo vardą ir pavardę.

    Sportas – sveikata ne tik kūnui, bet ir protui. Net ir trumpa mankšta turi fantastišką poveikį protui ir veikia genus. Jei sportuosite, geriau jausitės. Tai tiesiog yra faktas. Geriau veiks jūsų imuninė sistema, sutvirtės raumenys, pagerės psichinė sveikata, bei protinė būklė. Suaktyvinsite kraujotaką, pagerės nuotaika ir miego kokybė. Taigi, verta ieškoti balanso. Jei norite būti sveikesni ir protingesni, verta ne tik daug mokytis, bet ir daug judėti. Tai turi tiesioginės naudos kūnui , sielai ir protui – visa tai leidžia būti produktyvesniems, bei laimingesniems.